Conqueror's Blade yüklenememe sorunu

Merhaba. Steam üzerinden Conqueror's Blade adlı oyunu (7 mb kurulum dosyası) indirdim. Ancak kurulum dosyasını açtıktan sonra görseldeki yerde tıkanıyor ve kurulum dosyalarını indirmiyor. (bu oyunu daha önce oynayıp silmiştim, ondan olabilir mi?)

newabadit newabadit (5)
4 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Çözüm yok mudur?

    newabadit newabadit (5)
    4 yıl önce cevaplandı

      Kütüphane dosyasını değiştirmeyi dene.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

      @newabadit oyunu indirip kurmayı denediğin sürücü diskinin doluluk oranına bak bende denedim sorunsuz indirdi ve kurdum

      https://hizliresim.com/dwRhMl benim 2 diskim bu linkteki gibi yerel disk c ve yerel disk d yazan yer sendeki yer kırmızı ise yer açman lazım

      gorele28 gorele28 (387)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Disk alanı yeterli hocam. Hatta bunun için format bile attım. Ama yine yüklenmedi aynı hata verdi. newabadit 4 yıl önce
      • Üstelik başka bir steam oyunu indirmeyi de denedim onu da kuramadım. Neredeyse her şeyi denedim, hesabı silip yeni hesap bile açtım ama yine aynı... newabadit 4 yıl önce
      • Ne olabilir ki başka? newabadit 4 yıl önce
      • @gorele28 newabadit 4 yıl önce

      bu sorunu yaklaşık 1.5 haftadır çözmeye çalışıyorum sonunda buldum indirmeyi telefonun internetinden başlat biraz indirdikten sonra yaklaşık 2 mb durdur sonra bilgisayarına bağlı wifiden devam et

      wroyze wroyze (1)
      3 yıl önce cevaplandı

        Bende de aynı sorun vardı, sorunun nedeni güvenli internet ayarlının açık olmasıymış. Ben de destekle iletşime geçerek sorunu çözebildim. Desteğe yazdım ve bana bu mesajı gönderdiler;

        Merhaba,

        Öncelikle bizimle iletişime geçtiğin için teşekkür ederiz.

        "kurulum dosyası kullanılabilirliği beklemede" sorununun internet bağlantınızın servis sağlayıcı profilinin paylaşımlı olmasından kaynaklanabileceğini düşünüyoruz. Bunun kontrolü için sizden aşağıdaki linke tıklamanızı rica edeceğiz.

        http://static.gc.my.com/

        Eğer internet bağlantınız belirttiğimiz gibi paylaşımlı bir bağlantı ise, ilgili link size bir hata mesajı verecektir ve bu sorunu nasıl düzelteceğinizi açıklayacaktır.

        Eğer bağlantınız paylaşımlı değil ise ve bir hata mesajı almıyorsanız, bize çıkan ekranın görüntüsünü göndermenizi rica edeceğiz.

        Anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

        sicario sicario (1)