console.cloud.google.com mining yapılmasına izin veriyor mu?

Merhabalar,

son olarak epeyce Lightning Network kurulumu ile ilgili haberler dolanıyor google amca ile. Birincisi google bu konuda bir engel çıkarır mı? ikinci sorumsa google ın sunduğu ücretsiz kredi dışında ayrıca bir yine google cloud üzerinde makine alınarak mining yapma şansı olabilir mi? ya da bunda bir engel çıkarır mı google? teşekkürler.

hikmet hikmet (73)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Cloud'u üzerinde mining işlemi yapmak yasak Hikmet. Google eğer hesabın üzerinde mining işlemi yapıldığını tespit ederse hesabını kapatacaktır.

    Kullanım koşullarında cloud ortamında mining yapılamaz diye açıkça yazıyor.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler Alattin, Lightning Network kurulumu için bir yasak var mı? hikmet 6 yıl önce
    • @hikmet bununla ilgili bir bir yasak görmedim. Ama Google kripto para ve alakalı şeylere temkinli. Bu sebepten hesabı kapatma yapabilir. Ama google cloud üzerinde Lightning Network çalıştıran pek çok kişi de var. alattin 6 yıl önce
    • teşekkürler, benim daha 3. günde henüz eski transferleri indiriyor bakalım ve bir uyarıda gelmedi google dan... sonrasında ne olacak bilmiyorum... :) hikmet 6 yıl önce
    • @hikmet durumdan haberdar edersin :) alattin 6 yıl önce