Continue vuupc installation nasıl kaldırılır?

VuuPC nedir? VuuPC nasıl kaldırılır?

VuuPC programı, bilgisayar, tablet, telefon gibi cihazlara uzaktan erişimi ve kontrolü sağlayan bir programdır. Genelde ücretsiz programlar ile birlikte bilgisayara kurulduğu için Potansiyel istenmeyen yazılım grubuna girer. Kullanıcıların pek çoğu VuuPC programının kurulumundan haberdar değillerdir çünkü kendi bilgileri dahilinde programı kurmamışlardır. VuuPC özünde faydalı bir program  gibi görünse de kullanıcı bilgisi dahilinde kurulmadığı için potansiyel olarak istenmeyen yazılımlar grubunun bir üyesidir.

Continue vuupc installation VuuPC yazılımını yükleme kısayoludur. Continue vuupc installation kısayolu masaüstünde varsa bu bilgisayarınızda başka bir istenmeyen yazılımın yüklendiği anlamına gelir.

VuuPC kaldırma aşağıda adım adım anlatılmıştır.

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    VuuPC nedir? VuuPC nasıl kaldırılır? Masaüstündeki Continue vuupc installation kısayolu nedir, nasıl silinir?

    VuuPC virüs değildir. VuuPC virüs olarak adlandırılmasındaki sebep kullanıcıların isteği dışında bilgisayara yüklenmesidir. Masaüstündeki Continue vuupc installation bir kısayoldur. Tıkladığınızda bilgisayarınıza VuuPC yazılımını yükleyecektir. Continue vuupc installation kısayolunu sildiğinizde muhtemelen geri gelecektir. Bunun sebebi bu kısa yolu oluşturan reklam yazılımının bellekte aktif ve çalışıyor olmasındandır.

    Öncelikle  Continue vuupc installation kısayolu masaüstüne hangi programı yükledikten sonra geldi bunu hatırlamanızda fayda var. Eğer hatırlamıyorsanız yüklü programlarda adının başında Microsoft olmayan ve bilmediğiniz her şeyi kaldırın.

    VuuPC Kaldırma

    • Programlar ve Özellikler'i açmak için Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmiDenetim Masası'nı, Programlar'ı ve ardından Programlar ve Özellikler'i tıklatın.

    • Bilgisayarınıza yüklü programlarda VuuPC and bundled adware veya VuuPC,You’re Always a Click Away! by VuuPC Limited   programlarından biri varsa veya Continue vuupc installation kısayolu ile karşılaşmadan önce yüklediğiniz yazılımı bulun ve programı seçin ve Kaldır'ı tıklatın.
      Hatırlamıyor veya bulamıyorsanız ne olduğunu bilmediğiniz ve başında Microsoft yazmayan tüm uygulamaları kaldırabilirsiniz.

      delta-homes.com nasıl kaldırılır?  programlar ve özellikleri

    Linki tıkladınız ve yanlışlıkla VuuPC'i bilgisayarınıza yüklediyseniz, Yüklü programlard görünecektir.

    Ayrıca C:\Program Files\VuuPC klasörüne şu dosyaları kopyalayacaktır

    Connectivity.exe, Container.exe, ControlCMI.exe,installhelper.exe, libeay32.dll, remoteengine.exc, RemoteEngine.exe, RemoteEngineHelper.exe, Run.exe, RunAsUser.exe, Servers.DMPS, ssleay32.dll, Uninstall.exe, VuuPCLicense.exe, VuuPCUpdater.exe, VuuPCUpdate.job, VuuPCUpdateLogin.job

    Buradaki uninstall.exe dosyasını tıklayarak da VuuPC yazılımını kaldırabilirsiniz.

    Tabi dediğim gibi Continue vuupc installation kısayolu masaüstünde varsa bunu silmek için önce bu kısa yolu oluşturan uygulamayı bulmalı ve silmelisiniz.

    Continue vuupc installation silme için ayrıca Malwarebytes anti-malware programını kullanabilirsiniz.

    Malwarebytes anti-malware özellikle reklam yazılımı ve potansiyel istenmeyen yazılımlara karşı etkilidir.

    Şu iki program ile mutlaka bilgiayarınızı tarayın:

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır? Malwarebytes i buradan indirin

    murat murat (12492)