Cooler Master SL600M Model Kasada Güç Kaynağının Pozisyonu

Cooler Master SL600M Model Kasayı incelerseniz, Güç Kaynağı ön taraftaki farklı bir plakete monteli şekilde ve vidalama yerlerinden askıda duracak şekilde konumlandırılıyor ... Bende Cooler Master'in V1200 Platinium modeli var ve epey ağır ... Sizce 4 vida yerinden askıda durması; fiziksel anlamda zamanla plaketi eğmesi gibi ... vs bir durum söz konusu olur mu ? Ne düşünüyorsunuz ?

ongun ongun (90)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Cooler Master'in V1200 ağırlığına baktım 3kg civarında bir ağırlığı var.  Cooler Master SL600M modelini de inceledim. Güzel bir kasa. Ağırlıktan dolayı düşündüğün gibi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Bu metal plakalar düşündüğünden daha sağlam. Herhangi bir sorun olmaz.

    hakan hakan (15424)