Coot fidye virüsü pc açılmıyor pın hacklediler

Coot virüsü pc me bulaştı. Yeniden başlattım. Pc ye giriş yapamıyorum. Pın yanlış diyor

kullanici111197 kullanici111197 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bios ekranınada geçiş yapamıyorum pc Grundig GNM1690 B1 İ7

    Esc f2 f10 f12  Del denemediğim tuş kalmadı

    kullanici111197 kullanici111197 (1)
    4 yıl önce cevaplandı

      Coot fidye virüsünün  bir diğer özelliği bilgisayara trojan yüklemesi.  Senin bilgisayarına erişerek PIN bilgisini değiştirmiş olmalılar. Bilgisayarda önemli bilgin var mı?

      giriş ekranının altında PIN sıfırlama ya da PIN unuttum gibi bir seçenek vardır. Bunu denedin mi?

      alattin alattin (16999)