.COPA VİRÜS - Tüm dosyalarımı şifreledi, bu virüse/yazılıma çözüm henüz bulunmuş mudur?

Başlıktaki sorunun cevabına yönelik tedbirlerinizi ve kurtarma yollarını uzmanım.net'te okudum, gerekli işlemleri yaptım ve tüm dosyalarımı yarın bu virüsün/yazılımın (.copa) çözülme ihtimaline karşılık saklamaktayım. Bu sorunun çözümü için nerelerden destek alabiliriz bilgilendirebilir misiniz ?

kullanici590261 kullanici590261 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir fidye virüsünün şifresini çözmek yıllar alabiliyor yani bazı fidye virüslerinin şifreleri çözülüyor fakat bazılarınıda çözmeye çalışıyorlar ama bunu anlamanın yoluda test etmek.

    Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      .copa Stop Dvju fidye yazılımı uzantısı ve bilinen bir çözümü yok.

      Ben bu konuyu takip ediyorum. Genel bir çözüm bulunduğunda buradan ve uzmanim.net youtube kanalından duyurusunu yaparız.

      alattin alattin (16984)