copten silinmiş mail geri gelirmi

Maillerimin cop kutusundan sistem calismasi sonucu silinen mailler geri alinabilir mi?

seyda1984 seyda1984 (1)
9 yıl önce sordu

  • Sistemi calismasından kastınız nedir? cemkara 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Outlook kullanıyorsanız, outlook sayfasında ekranınızın sol tarafındaki "Silinmiş" klasörünü seçip, açılan sayfanın alt kısmından "Silinmiş iletileri kurtar" adresine tıklayarak belli bir zaman dilimi içerisinde sildiğinz mailleri geri getirmeniz mümkündür. Eğer istediğiniz mail orada değil ise kalıcı olarak silinmiş demektir.

Gmail kullanıyorsanız, çöp kutusundan kalıcı olarak silinen mailleri geri getirmek mümkün değildir.

utkubayat utkubayat (885)