N11'den aldığım sistem nasıl?

N11'den bu bilgisayarı aldım. Daha kargolanmadı ne düşündüğünüzü merak ediyorum. GTX 1080 Quadro

Bilgisayar: https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/oyun-canavari-intel-i7-kabylake-7700k-gtx-1080-8-gb-li-P186967417

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bir oyuncu için güzel bir sistem, hayırlı uğurlu olsun. Allah pişman etmesin :)

    Yalnız işletim sistemi olarak FreeDos yazıyor, yani Windows'un istediğin bir sürümünü sen kuracaksın bunu biliyorsun değil mi?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Öncelikle yorumun için teşekkür ederim @farurhenho adama sordum herşey kurulu olarakmı geliyor diye evet windows 10 kurulu driverler falan oyunlar dedi bende ok dedim sistem güzel duruyor nvidiagtx 6 yıl önce
    • bu sistem en fazla kaç oyun açabilir nvidiagtx 6 yıl önce
    • oynayaacağım oyunlar Zula , The Long Dark , Sniper Ghost Warrior 2 ve 1 , Sniper Elite , GTA V , Car Mechanic Simulator , NFS nvidiagtx 6 yıl önce
    • Oynamak istediğin oyunların minimum sistem gereksinimlerine bakarsın, birde bu bilgisayarın sistemine bakarsın. Daha sonra hangi oyunları açacağına öyle karar verebilirsin, "kaç oyun açar" gibi bir sorunun cevabını vermek çok zor @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • bir şey dicem şu ürünler arasında karar veremedim bi yarıdmcı olurmusunuz nvidiagtx 6 yıl önce
    • https://urun.n11.com/masaustu-bilgisayar/intel-kaby-lake-i5-7500-islemcili-1050-ti-li-slim-oyun-canavari-P107744702 nvidiagtx 6 yıl önce
    • http://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/oyuncu-masaustu/intel-kaby-lake-i3-7100-3-9ghz-gtx1050ti-exoc-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-500w-oyun-bilgisayar.html nvidiagtx 6 yıl önce
    • bir yardımcı olurmusunuz nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
    • Teknik olarak n11.com'daki biraz daha iyi gibi duruyor @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • tşk ama ismailsarp ekran kartı için gücü azda olsa kırpılmış dedi nvidiagtx 6 yıl önce
    • anlamadim nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
    • Yani eğer bütçene uygunsa n11.com'dakini alabilirsin, GTX 1050 Ti fena bir ekran kartı değil @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • harici ekran kartı destekli diyor anlamadım paylaşımsız yazıyo paylaşımsız bilgisayarlar güzel diyorlar nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurenho nvidiagtx 6 yıl önce
    • @farurhenho nvidiagtx 6 yıl önce
    • Paylaşımsız ekran kartı harici ekran kartı olan bilgisayar demektir. Yani oyun bilgisayarı diyebilirim senin anlayacağın dilde, oyun oynayacaksan evet doğrudur @nvidiagtx omercik 6 yıl önce

    Bence güzel ama toplu almak yerine parça parça alınsaydı belki 200 TL bile kar edilebilirdi. O para ileyle de başka bir donanıma yatırım yapılabilirdi.

    fulla11 fulla11 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Güzel bir bilgisayar almışsınız. Ancak size daha önceki konularınızda da söylediğim için söylüyorum. Ekran kartınız diğer 1050 ti serilerine göre biraz kırpılmış. Ancak size oyun oynatmada yine sıkıntı çıkartmayacaktır kafanıza takmanıza gerek yok.

      ismailsarp ismailsarp (6010)