Couldn't load plug-in. hatası!

Bazı sitelerde video izlerken video açılmıyor ve bu hatayı alıyorum nedeni ne olabilir?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

  • hangi tarayıcıyı kullanıyorsun, telefondan mı bilgisayardan mı alıyorsun? Soru sorarken tüm detayları vermelisin. Yoksa doğru cevabı almak için herkesi uğraştırırsın. murat 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Couldn't load plug-in hatası Google Chrome'da alınıyorsa çözüm için şunu deneyebilirsin:

  • Yüklü olan Flash Player'i kaldır, Couldn't load plug-in hatası devam ediyor mu kontrol et.
  • Google Chrome'u kaldır ve sonra yeniden kur. Couldn't load plug-in hatası devam ediyor mu kontrol et.

murat murat (12492)
7 yıl önce cevaplandı

  • Opera tarayıcısını kullanıyorum arkadaşımda onu kullanıyor ama aynı sorun onda yok taha17 7 yıl önce
  • Opera'yı kaldır, sonra yeniden kur. Yukarıda yazdıklarımı Opera için uygula @taha17 murat 7 yıl önce

Dns veya vpn ile alakalı olabilir. Herhangi bir vpn programı kullanıyor musunuz?

hasanalpcan hasanalpcan (33)
7 yıl önce cevaplandı

  • Zenmate kullanıyorum ama video izlerken açmıyorum zaten taha17 7 yıl önce