Counter strike 1.6 dev ekran oldu

Merhaba Oyunu steam'den giriyorum dev ekran oldu  nasıl düzelticem bunu?

ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Counter strike 1.6 e sağ tıkla ve özelliklere tıkla

    Uyumluluğa tıkla ve orda 640 x 640 yazan da tik varsa kaldır düzelir düzelmesse bana haber ver

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Çözüldümü sorunun darkcrak 5 yıl önce
    • Oyun steam'den aldım senin dediğinden yok oyunda sağ tıklayıp senin dediğin çıkmıyor ve steamdende yaptım çıkmıyor senin dediğin. Sen oyunu internetten indirdim sandın herhalde. ilkaybaki16 5 yıl önce
    • Team view varmı bi bakim darkcrak 5 yıl önce
    • Face var mı? ilkaybaki16 5 yıl önce