Counter Strike: GO açılırken kilitlenme sorunu

Merhaba elimdeki laptopa daha 2 gün önce format attım ve csgo yükledim önceden gayet güzel oynatan laptop şimdi açılırken sadece sesin bi kısmı geliyor ve o kısmı tekrar ediyor ne kadar beklesemde yinede olmadı yardımcı olursanız sevinirim

emrehancool emrehancool (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    SİSTEM ÖZELLİKLERİNİ BANA YAZABİLİRMİSİN VEYA BU YORUMUN ALTİNA?

    ONA GÖRE BELKİ YARDİM EDEBİLİRİM

    EĞER BİLMİYOSAN SİSTEM ÖZELLİKLERİNİ ŞUNLARI DENE STEAM>KÜTÜPHANE>CSGO>SAĞ TIK>ÖZELLİKLER>YEREL DOSYALAR> OYUN DOSYALARININ BÜTÜNLÜĞÜNÜ DOĞRULA

    AYRİCA ÖZELLİKLER KİSMİNDA BAŞLATMA SEÇENEKLERİ VAR ORAYA BAS -High -Threads 2 +gl_nullqueries 1 KOMUTLARINI YAZ EKRAN KARTİN NVİDİA İSE http://www.nvidia.com.tr/drivers BURAYA GİR EKRANKARTI MODELİNİ ÖZELLİKLERİNİ YAZ GÜNCELLE

    SON OLARAK PCNE DX 11 İNDİR GOOGLEYE DX11 İNDİR DE HEPSİ GÜVENLİDİR SEN MRK ETME

    HEPSİNİ DENEDİN OLMUYO İSE STEAM SOL ÜSTTE DESTEK VAR ORADAN DESTEK İLE İLETİSİME GEÇEBİLİRSİN

    theblackqrt theblackqrt (1)