counter yukledim amawindow belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi ögeye erişmek icin gerekli izinleriniz olmayabilir diyor

kullanici118453 kullanici118453 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Sorunu adım adım cevaplamaya çalışacağım (Resimli anlatım)

    Not :  Bende counter yüklü olmadığı için photoshop kısayolu üzerinden gösterdim sen counter kısayolu üzerinden yapacaksın

    Not 2 : Resimleri görmekte sıkıntı çekersen üzerine bir kere tıkla büyük boyutta görebilirsin

    - İlk olarak counter kısayolunu bul ve mouse ile sol tıkla ve özellikler sekmesine gir

    - Özellikler penceresinin üst tarafında yer alan Güvenlik sekmesine geçiş yap

    - Güvenlik sekmesine geçiş yaptıktan sonra kendi kullanıcı adını bul

    - Ve Düzenle butununa tıkla

    - Girdikten sonra tekrar kendi kullanıcı adını bul ve İzin ver yap, Eğer İzin verme kutucukları işaretli ise kutucukların işaretlerinin hepsini kaldır

    İşlem Bu Kadar

    Çözüm başarılı olmada ise bilgisayarını bir virüs taramasından geçir.

    Halen çözüm bulamadıysan yorum olarak yaz

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)