Counterflix Nasıl Kaldırılır?

Counterflix adlı bir adware var sitelerin kenarlarında reklam gösteriyor ve ara da pop-up açıyor reklam engelleyicileri pop -up ları engelliyor lakin yanlarda gözüken reklamları engellemiyor ayrıca yandaki reklamlar aşırı ram yiyor.

Malwarebytes Anti-Malware ile taram yaptım bir süreliğine gitti lakin sonra tekrar geldi. Bilgisayarda herhangi bir sıradışı program yok.Uzantıyla da bir ilgisi yok hatta Steam de bile oluyor.

Bilgisayar Win10 MisFortune listesinden baktım ama yoktu modem Huawei HG253s.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

12.03.2017 Edit:

https://1drv.ms/i/s!AjgP8OagzjzBtlLEau1AwzEUP9LK

Google aramalarında verdiği reklam

orfur orfur (5)
7 yıl önce sordu

  • Açılan reklam pencerlerine dair bir ekran görüntüsü yollar mısınız? hakan 7 yıl önce
  • Ayrıca yüklü program listesini yollarsanız çok iyi olur hakan 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bilgisayarınıza tarama yaptırın Zemana Anti-Malware tıkla

Adwarelerden kurtulun AdwCleaner (tıkla)

Güncelleme: 12 Mart 2017

Reklam Virüsü Nasıl Temizlenir? (tıkla)

@orfur

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce cevaplandı

  • AdwCleanerı kullandım işe yaramadı orfur 7 yıl önce
  • Zemane'yi kullandım virüs kayboldu orfur 7 yıl önce

Bir de Hitman Pro programını deneyin. Son dönemde PUPs türü için oldukça iyi sonuçlar veriyor:

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

hakan hakan (15394)
7 yıl önce cevaplandı

  • HitmanPro'yu kullamdım virüs kayboldu orfur 7 yıl önce