(ÇÖZÜLDÜ) USB'den Windows XP kuramıyorum, ne yapmam lazım?

Arkadaşlar Selamün Aleyküm, Windows XP'nin yüklenme diski sectikden sonra bilgisayar yeniden başlıyor ya ondan sonra hiçbir şey gelmiyor siyah ekran'da kalıyor ama Windows 7 yüklerken hiç hata olmuyor, niye acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar hdd yi Windows Üzerinden Tüm diskleri sildim yeniden oluşturdum Sorun geçti

andromobil andromobil (74)
2 yıl önce sordu

  • Nasıl çözün? Cevap olarak yazmalısın alattin 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Arkadaşlar Selamun Aleykum sorunu nasıl çözdümü anlatcam xp yi kurarken karşıma çıkan disklerden biri 0 MB hafızası vardı virüs olabilir belki bende teker teker d c yi sildim yani tüm diskleri sildim sonrta teker teker oluşturdum ve hata çözüldü.

andromobil andromobil (74)
2 yıl önce cevaplandı

    Setup dosyası bozuk olabilir, farklı bir kurulum dosyasını USB'ye yazdırıp tekrar dener misin?

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Denedim ama işe yaramadı andromobil 2 yıl önce