CPU %100 sorunu nasıl çözülür?

Merhaba, teknik desteğe ihtiyacım var. Youtube videonuzda gördüm. CPU %100 sorunu ile ilgili. Olumlu olumsuz cevap verirseniz sevinirim. Kolay gelsin

kullanici285288 kullanici285288 (1)
2 yıl önce sordu

  • Sorunu buradan doğrudan sorabilirsin murat 2 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sorun nedir? Buraya sorunuzu sorun yardımcı olalım. Sorun %100 CPU kullanımı ile ilgili ise aşağıya birkaç şey yazdım, eğer sorun bundan farklı bir şey ise yeni soru sorarak destek bekleyebilirsni. Aşağıdaki yazılımları kullanarak virüs taraması yap.

Görev yöneticisini açıp CPU sekmesine tıklayıp hangi işlemin ne kadar kullandığını söyler misin? Mümkünse SS at.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp şu komutları sırasıyla gir;

  1. PowerCfg /SETACVALUEINDEX SCHEME_CURRENT SUB_PROCESSOR IDLEDISABLE 000
  2. PowerCfg /SETACTIVE SCHEME_CURRENT

Temiz önyükleme yapın.

hydra hydra (3800)