Cpu %60-90-100 disk %100 sorunu

Arkadaşlar bilgisayarımda cpu facebook ve ya internetteki online oyunlara girdiğimde (özellikle facebook'ta) 60 70 bazen 100 oluyor ve çok kasıyor ve ayrıca pc açıldığında ve oyunlara girdiğimde tarama yaptığımda disk 100 oluyor bunun çözüm yolları nelerdir? format son çare olsun daha yeni attım pederden laf işitebilirim
Not:Bu problem laptopu şarjdan çıkarıp oyun oynadığım zaman olmaya başladı

theviper37 theviper37 (1)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

bilgisayarınızı tarama yaptırın

Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin
Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

kendiliğinden açılan programları ve arka pilanda çalışan programları sonlandırın Revo UninstallerPro burdan indirin

candan candan (4301)