CPU FPS Değerlerini gösteren araç Windows'da var mı?

Bazı Youtube videolarında oyun oynanırken aynı anda ekranda bilgisayarın Cpu sıcaklığı, Fps değerleri gösteriliyor. Böyle bir araç program Win8 veya Win10'da varmı? Yoksa sizin önereceğiniz, bunları ekranda sabit olarak gösterecek program var mı?

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows da yerleşik olarak FPS gösterme özelliği yok. MSI Afterburner programıyla bunu yapabilirsiniz.

    MSI Afterburner nedir, nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      MSI AfterBurner var fakat kullanmasi biraz zor, birde yanlislikla elin değer ortadaki O.C barlarına ( Programi silersen otomatik eski haline döner ),

      Aida64 ideal senin için.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)