CPU kullanımı %100

Merhaba değerli arkadaşlar bilgisayarımdaki donma sorununu çözmek için Emrah Yılmaz arkadaşımız bana yardımcı oldu, çok teşekkür ederim kendisine. Ama biraz daha derine indim ve bu sorunun kaynağını bulmaya çalıştım ve buldum. Bilgisayarın donma sebebi CPU kullanımının %100 olmasıymış. Düşürmek için ne yaptıysam olmadı. Önceden böyle bir sorun yoktu. Acaba neden kaynaklı olabilir? Daha bu sabah format attım.Konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

kullanici782393 kullanici782393 (1)
8 yıl önce sordu

  • Bilgisayarının teknik özelliklerini ve işletim sistemini yazabilir misin? Ek olarak yardımcı olmam için Görev Yöneticisi üzerinden hangi uygulamanın işlemciye yük bindirdiğini de belirtmen gerekiyor. brsozl 8 yıl önce
  • istersen pcye baglan olurmu kullanici782393 8 yıl önce
  • Buradan yardımcı olalım. Olmaz ise en son çare bağlanırız. brsozl 8 yıl önce
  • i5 islemci 500 gb hardıssk 4 gb ram sımdı ram dıgerlerıne bılgısayar baklan bak sıtersen hangılerıdırn degısıyor cunku kullanici782393 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bunun sebebi bilgisayarınızda virüsten kaynaklanıyor.Malwarebytes Anti malware programını yükle.Onunla bilgisayarı tarat sonra bilgisayarı yeniden başlatıldıktan sonra düzeliyor.

adana01 adana01 (1)
8 yıl önce cevaplandı

  • yaptımda olmadı galıba ama tekrardan yaparım kullanici782393 8 yıl önce