Cpu Miner nedir?

Bilgisayarımda yüklü programlarda CPU Miner adında bir program var. Görev yöneticisinde cpuminer.exe işlemciyi %100 kullanıyor.

Cpu Miner nedir?

Cpu Miner virüs mü?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cpu Miner Nedir?
    CPU Miner litecoin, bitcoin gibi sanal para oluşturmak için kullanılan bir programdır.

    Cpu Miner bilgisayar işlemcisini ve grafik işlemciyi kullanarak sanal para üretir.

    Cpu Miner açık kaynaklık bir yazılımdır, pek çok reklam yazılımı üreticisi Cpu Miner yazılımını
    kendi yazılımlarının içine gömerek kullanıcının bilgisayarını istismar eder ve
    kullanıcı bilgisayarını bir köle bilgisayar olarak kullanır.

    Siz farkında olmadan bilgisayarınızın işlemci gücü kullanılarak köle
    bilgisayar olarak çalıştırılır.

    Bilgisayarımda Cpu Miner adında bir program var ve işe yaradığını bilmiyorum?

    Eğer bilgisayarınızda yüklü, CPU Miner adında program varsa bu programı hiç düşünmeden kaldırın.

    Bu program, Cpu Miner, işlemcinizi %100 kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatır.

    Cpu Miner virüs mü?

    Cpu Miner virüs değildir. Fakat bilgisayarınızı aşırı yavaşlatır.

    Cpu Miner nasıl kaldırılır?

    Cpu Miner Denetim Masası > Programlar ve Özelliklerden kaldırılabilir.

    murat murat (12492)