" Cracking Forum " Sitesinde Yeni Üyelik Açamıyorum

Edit 1 :

Bloklanan siteye tekrar erişim nasıl sağlayabilirim ? ( @hakan paylaştığı Sitelerin uyguladığı ban /engel nasıl aşılır? konusundaki yöntemleri denedim fakat üyelik yine bloklanıyor )

Tekrar bloklanmadan nasıl üyelik açabilirim ? ( cracking forum sitesine üyelik olacak )

Bilgisayarda IP nasıl gizleyebilirim / değiştirebilirim ? Bunun için kullanışlı sağlam program var mı ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
4 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    IP gizlemen için bir kaç tane program buldum umarım işine yarar

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    DuckDns Denedin Mi ?
    forumdan banlandıysan modem reset atarak ip adresin degişir moden reset atarak giriş yapmayı denedin mi

    krsn krsn (233)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @krsn henüz denemedim.. sen yazınca yeni gördüm dener dönüş yaparım.. bu ip değişiyor değil mi yani vpn gibi değil ? ( hani bloklandığın siteye tekrar erişmek için ip değişiyor mu ) ybaskin34 4 yıl önce
    • Duckdns İle Kendine Sabit Bir ip Yapabiliyorsun.. krsn 4 yıl önce
    • @krsn hımm 🤔 peki tekrar eski varsayılan ip dönebiliyor muyuz ? ybaskin34 4 yıl önce
    • zaten onun amacı sabit bir ipde kalmak yanılmıyorsam ip adresi hep degişiyor alt maskeleri krsn 4 yıl önce
    • @krsn ben bi program denedim bağlantı yavaştı bazı programlarda Google bile girmedi. Şimdi dediğin programı aktif edip bloklandığım siteye giriş yapabilir miyim ve işim bittikten sonra tekrar eski varsayılan ip adresime geri dönebiliyor muyum programdan çıkış yaparak ? ybaskin34 4 yıl önce
    • @krsn modem kapatıp açtım yine olmuyor farklı bi engel var. ( özele gel oradan detaylı yazayım ) ybaskin34 4 yıl önce

    Ip adreesini değiştiremezsin. Sadece farklı IP adreslerinden geliyormuş gibi görünebilirsin. Ip adresin sana Turk telekom gibi servis sağlayıcın tarafından atanır. Modemi her kapatıp açtığında da IP adresin değişir (statik ip kullanmıyorsan).

    Farklı ip den geliyormuş gibi görünmek için PROXY veya VPN kullanman gerekir. Bunda da IP adresin değişmez ama IP adresini gizlemiş olursun.

    Teknik olarak işleyiş şu şekilde olur: Sen bir web sitesine istekte bulunursun. VPN sunucu senin isteğini alır web sitesine iletir. Web sitesi cevabını VPN sunucuya iletir. VPn sunucu da senin bilgisayarına. VPN sunucu senin gerçek ip adresini bilir. Fakat ziyaret ettiğin site sadece VPN sunucunun ip adresini görür.

    hakan hakan (15394)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @hakan hocam peki bloklandığım siteye tekrar erişim sağalanır mı bu durumlarla ? ybaskin34 4 yıl önce
    • @ybaskin34 evet işe yarar hakan 4 yıl önce
    • @hakan hocam peki bu durum için hangi programları kullanmamı tavsiye edersiniz ? ( Öneri program var mı ) ybaskin34 4 yıl önce
    • Hocam internetime reset atıyorum fakat ip adresim değişmiyor ve kullandığım modelle ip adresim çakistigi için giremiyorum İnternete birhanbirtane 4 yıl önce
    • @birhanbirtane ip adresini nasıl kontrol ediyorsun? hakan 4 yıl önce

    Bu doğrultuda hangi programı kullanmalıyım ? ( bloklanan siteye tekrar erişmek için )

    Edit 1 :

    Bloklanan siteye tekrar erişim nasıl sağlayabilirim ? ( @hakan paylaştığı Sitelerin uyguladığı ban /engel nasıl aşılır? konusundaki yöntemleri denedim fakat üyelik yine bloklanıyor )

    Tekrar bloklanmadan nasıl üyelik açabilirim ? ( cracking forum sitesine üyelik olacak )

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Psiphon kullanabilirsin murat 4 yıl önce
    • @murat hocam psiphon fake ip gibi gösterir mi ? Yani vpn gibi programlar işe yaramıyor bu bloklanan sitede. Acaba psiphon iş görür mü ? ybaskin34 4 yıl önce
    • @ybaskin34 cevaplamayı unutmuşum. Denemen lazım. Fake Ip göstermiyor. VPN sunucunun IP adresi görünür murat 4 yıl önce
    • @murat :) hocam peki farklı ip yani farklı cihazdan geliyormuşum gibi nasıl gösterecem siteye ? . ( özelden detaylı bi anlatayım durumu ) ybaskin34 4 yıl önce