Crackli Siteler Güvenilirmi ?

Hangi Site Güvenilir

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    -2

    Merhabalar Ben Fullprog***** Bu sitenin Güvenilir olduguun biliyorum.

    Fakat Saglamindir.net Okadar Güvenilir deilmis Windows 7 64 Bit indirmiştim bu siteden

    Sitenin Adini Gizlemedimki bu siteyi sizde bilin diye.

    Ben Bir Virüs Taraması Yapayim dedim virüs Taramasında " Pua/candy " Gibi bir Virüs Çıktı
    Dedigim Gibİ Crackli siteler in bir Kısmı Güvenilir Deildir Bunu Ben Burda Açıklamak istedim

    TEŞEKKÜRLER :=) eğer Sizde Bu siteden birşey indirdiyseniZ Hemen bir virüs taraması yapın derim !

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

      Crack sitelerinin hiç biri güvenilir değildir.

      Güvenilir Crack sitesi diye bir kavram yok. Yaptıkları iş illegal zaten. Bu sebepten bugün indirdiğiniz program temiz çıksa da yarın indireceğinizin virüssüz olmasını kimse garanti edemez.

      Kaldı ki yerli sitelerin çoğu crackleri yabancı sitelerden alıyorlar ve o crack pek çok kişinin elinden geçiyor. Crack'i oluşturan internete virüssüz sunsa bile başkaları bunun içine trojan ekleyebilir ve bunu antivirüs programı bulamayabilir. Bu sebepten siz siz olun hiç birine güvenmeyin.

      murat murat (12492)
      7 yıl önce cevaplandı

      • @huseyinking yazım şeklinden yaşının oldukça küçük olduğu belli oluyor. %100 emin olmadığın şeyleri paylaşmazsan iyi olur. Aksi takdirde ceza yersin. Benden uyarması murat 7 yıl önce
      • @huseyinking ayrıca kafana göre işine gelmeyen cevabı aşağı oylayamazsın. Bu ceza sebebidir bilgin olsun. murat 7 yıl önce
      • 30'un üzerinde yaşım @huseyinking uzmanim.net'te biriyle konuşurken senden daha tecrübeli, bilgili olabileceğini aklından çıkartmadan konuş. Bu da bir abi tavsiyesi. Sonra yaptırım cezası gelir, üzülürsün. murat 7 yıl önce
      • sanırım daha önce hiç kimseye rastlamadım yaşı 11 olan @huseyinking :) murat 7 yıl önce