CreativeCloud hesabını değiştiremiyorum?

Adobe Photoshop CC programının deneme sürümünü indirip kullanmaya başladım. Fakat daha deneme süresi bitmeden program hata verip kapanmaya başladı.Daha sonra yeni bir adobe ID alarak denemek istedim. Bu seferde masaüstüne kaydedilen creativ cloud'u açtığımda hala eski hesabın bilgileri var ve sürekli doğrulama e-postası gönder seçeneği çıkıyor.

Creative Cloud'u kaldırıp tekrar kurmama rağmen bu durum değişmedi. YEni bir adobe ID hesabıyla creative cloud'u nasıl çalıştırabilirim?

Teşekkürler...

lala lala (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En kolay çözüm, Sistem Geri Yükleme'dir (Elbette açık ise). Photoshop kurulum tarihi öncesine.. İlk deneme sürümü kurulumu öncesi bir tarihe.. Önce son kurduğun Photoshop'uda kaldır. Geri yüklemeden sonra deneme sürümünü tekrar kurabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Adobe Creative Cloud (CC) Temizleyici aracı ile tüm CC bilgilerini kaldırmayı deneyebilirsiniz.

      1. Creative Cloud Programlardan kaldırın.
      2.  Adobe CC Temizleyici Aracı'nı buradan indirin ve çalıştırın.
      3. İndirdiğiniz dosyanın içindeki AdobeCreativeCloudCleanerTool.exe' dosyasını sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırı seçin.
      4. Ekrandaki talimatları uygulayın:
      5. Please Choose  a Language ekranında E harfine basın. Sonra enter'a basın.
      6. Please enter (y) or .... ekranında Y harfine basın. Sonra enter'a basın.
      7. Choose from one of.... ekranında özel bir seçiminiz yoksa 1'e basarak tüm Adobe uygulamalarını kaldırın. Sonra enter tuşuna basın.
      8. Ürünü kaldırmak istediğinizi onaylayın: y tuşuna ve ardından Enter'a basın.
      9. Adobe Creative Cloud Temizleyici Aracı başarılı bir şekilde tamamladı," mesajını gördüğünüzde, bilgisayarınızı yeniden başlatmak için Enter tuşuna basın.

      Daha sonra Yeni Cloud ID'niz ile tekrardan deneyin.

      hakan hakan (15424)