Critical dead mavi ekran hatası nasıl çözülür?

Kayıt dosyalarında hata var, bilgisayarım kendini otomatik onarma yapmaya çalışıyor ama.sonunda tamamlanamıyor, repair yenileme, recovery kurtarma yapamıyorum ve ayrıca sıfırlamada yapamoyorum c'de dosyalarım var format atmadan nasıl kurtarabilirim bilgisayarımı acil yardım

theriskoftime theriskoftime (39)
5 yıl önce sordu

  • Windows açılıyor mu yani masa üstüne gidiyor mu? darkcrak 5 yıl önce
  • Hayır, mavi ekrandan sonra refresh,recovery bölümü geliyor theriskoftime 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sıfırlama yapamıyorsan, Windows kurulum diski ile bilgisayarı açıp onarmayı deneyebilirsin. Eğer bir USB belleğin varsa önerim kurtarma ekranında komut istemine geçmen ve veri dosyalarıı usb belleğe yedeklemen sonra da format atman.

Windows 8 ISO: Windows 8 iSO indirme

ISO Dosyası yazdırma: ISO dosyası USB belleğe nasıl yazdırılır?

hakan hakan (15424)
5 yıl önce cevaplandı

  • Windows kurulum diski linki verebilir misiniz? Windows 8 için theriskoftime 5 yıl önce
  • @theriskoftime https://www.microsoft.com/tr-tr/software-download/windows8ISO hakan 5 yıl önce
  • @hakan Yazdırmak için program var mı? birde nasıl uygulayacağız. şimdiden teşekkürler theriskoftime 5 yıl önce
  • @theriskoftime cevabıma ek yaptım hakan 5 yıl önce