Critical process died

Dun gece asus n550jk win10 pc me windows system care yi yukleyip guzelce bi temizlik yaptiktan ve suruculeri guncelledikten sonra yeniden baslattim. Boyle bi hata verdi. http://i.hizliresim.com/PolqpO.jpg

Ve sonra kapanip acildi donguye girdi surekli bu hatayi verdi pc acilmadi. (Bu arada.leptopun icinde orjinal win8.1 var). Neyse Daha sonra f9 basip hata ayiklama modu guvenli mod komut sistemi hic bisey ise yaramadi. Bari dedim format atiyim. Fabrika.ayarlarina geri dondurunu sectim windows kurulum cd dvd si istedi. Sonra ordan olmucagini anladim. Son secenek kisel bilgasayarinizi sifirlayin cart curt vs yada sistem geri yukleme yapin vardi. Oraya girdim bu hatayi verdi.
http://i.hizliresim.com/RVnYOG.jpg

Simdi ben ne halt.yicem bilmiyorum. Teknim servise gonderemicek kadar uzaktayim ve hizli cozum lazim. İnternetten win 8.1 indir dvd ye kur diyebilirsiniz ama o zamanda orjinal olmaz urun anahtarını bilmiyorum ve dedigim gibi icinde orj win8.1 var ama gordugunuz uzere yonetici degilsiniz diyo. Yokmudur bi cozumu.bios falan bi uzman yardim edebilirmi

kullanici163821 kullanici163821 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    aynı sorun bendede var.... aynı marka pcye sahibim... ve bu hatayı aldım format attım düzeldi ama içimde korku var ne yalan söyliyim.. bence sorun advanced system care programında.. onun yerine cclenaer yükledim 2 gündür bi sorunum yok... olursa yazarım... çok ciddi bir sorun bu... ya uyumsuz program yada uyumsuz bir driver yapıyor bence tam çözemedim...

    furkanka furkanka (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      bende bir teknik serviste format attırdım 8.1 e geri döndüm.şimdi başka sorunlar var bakalım :D

      kullanici163821 kullanici163821 (1)