Critical structure corruption windows 8.1 hatası

Windows 8.1 yüklü bilgisayarımda belli belirsiz zaman aralıkları ile mavi ekran hatası alıyorum.

Mavi ekran üzerinde CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION yazıyor ve bir süre sonra bilgisayar yeniden başlıyor. Windows 8.1 CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8.1 CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION hatasının sebebi bilgisayarınızda yüklü olan BlueStacks programı olabilir. Bu hata ile ilk kez karşılaşıyorsanız ve hata süreklilik arz etmiyorsa yok sayabilirsiniz. BlueStacks Android hizmetinde oluşan bir hatadan kaynaklanıyor olabilir.

    CRITICAL_STRUCTURE_CORRUPTION Hatası sürekli karşınıza çıkıyorsa BlueStacks programını kaldırabilirsiniz veya güncel sürümünü indirip güncelleyebilirsiniz.

    Sorunun diğer kaynağı Intel HAXM Android Emulator olabilir, Eğer bilgisayarınızda Intel HAXM Android Emulator yüklü ise Intel® Hardware Accelerated Execution Manager  buradan indirip Windows 8.1 hatalarının giderilmiş sürümünü yükleyebilirsiniz.

    murat murat (12492)