CryptoLocker Virüsü nasıl temizlenir?

Merhaba,

Söz konusu edilen fidye virüsü ile bizde nihayet tanışmış olduk.

Çözüm yöntemlerinizden CoinVaultDecryptor çözümünü kullanmak için gerekli talimatlarınızı yerine getirdik fakat program behsettiğiniz şekilde çalışmadı.Herhangi bir arama eylemi yapmadı.Eksik yaptığımız ne olabilir acaba?

Saygılar...

son1seruvenci son1seruvenci (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CoinVaultDecryptor tüm CrytoLocker sürümlerinde işe yarayan bir uygulama değil. Daha önce Hollanda polisi tarafından ele geçirilen anahtarları içeren bir uygulama.

    Shadow Explorer ile verilerinizi geri döndüremediyseniz maaesef başka bir çözümü yok.

    alattin alattin (16984)