cryptolocker virüsü tüm dosyalararımı şifreledi . Dosyalarımı nasıl açabilirim?

Bana bir mail geldi. E faturanız ektedir diye eki açmaya çalışırken tüm dosylarım şifrelendi bu dosyaları nasıl kurtarabilirim lüten yardımcı olun.

sevgisevgi sevgisevgi (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DOSYALARIN UZANTISI ICYREK HTML OLARAK DEĞİŞTİRİLMİŞ

    sevgisevgi sevgisevgi (3)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bu tür şeyleri onaylamamalısınç onayı geri çek. soruyu sen sordun. soru açıklamasında güncelleme yapabilirsin ama soruya yazarsan kendininkini onaylama toprak34 7 yıl önce
    • @alattin toprak34 7 yıl önce

    Son dönemde çıkan Cryptolocker virüsü örneklerinde gördüğüm kadarı ile bunlar, gerçek anlamda AES 256 ile dosyaları şifreliyor.  Eğer ShadowExplorer yöntemi denendi ve sonuç alınamadıysa  başka çözüm kalmıyor.  Dilerseniz iletişim bölümünden bize dosya inceleme talebinde bulunabilirsiniz. Dosyalarınızı inceleyip çözümü var mı yok mu size bildiririz.

    alattin alattin (16999)