CryptoLocker virüsünün şifrelediği dosya için Private KEY edinme:

selam

Buradaya tıklayarak FireEye ve Fox IT web sitesi olan decryptcryptolocker web sitesini açın.

sitesini açıyorum. ama dolduracak olduğum foruma ulaşamıyorum. açtığım sitede 2 tane simge var.

1 Fire Eye

2 Fix İt

bunlardan birine tıklayıncamı forum sayfası açılacak? ikisinden birine tıklıyorum. her iki sitede dil ingilizce(yabancı dilidm biraz zayıf) bu sitede bahsedilen ilgili dıldurulacak olan formu nerde bulacağım. lütfen dosyalarım şifrelendi. elim kolum bağlı kaldı. gsm numaram 0530 849 2384

mail adresim; taneryazlamaz1@hotmail.com

taner976 taner976 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Taner Bey çözümde dikkatinizden kaçmış sanırım,  o çözüm Crytolocker ilk çıkan türe aittir.

    Şuanda 20'nin üzerinde Crytolocker türevi mevcut.

    Sizin yapabileceğiniz çözümde bahsedilen ShadowExplorer'ı kullanmak.

    Bunun dışında başka yapabileceğiniz bir işlem yok maalesef.

    alattin alattin (16999)
    8 yıl önce cevaplandı

    • teşekkür ederim taner976 8 yıl önce