Crystal Eye webcam  bilgisayarımda resim çekiyorum ,  fakat resimlerin kaydedildiği bir dosya bulamıyorum

Crystal Eye webcam  bilgisayarımda video ve resim çekiyorum ,  fakat  video ve resimlerin kaydedildiği bir dosya bulamıyorum ,  Aslında böyle dosya iki yıl önce bulmuştum ve videoları, resimleri isteğim gibi kullanmıştım,  şimdi  ise  çektiğim video ve resimler kamarayı açtığımda yine  altında görünüyor,  fakat kopyala yapıştır işlemini gerçekleştiremiyorum . Bu duruma açıklayabilir misiniz lütfen ? Nasıl  yapabilirim  bu  işlemi ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Belgelerim", "Videolar", "Fotoğraflar" klasörlerine bak. Eğer özel ayar ve tercihler olmazsa varsayılan olarak bu klasörlerde olmalı.

    Veya "Crystal Eye" klasöründe olabilir.

    Ayrıca Windows Gezgininde arama bölümüne dosya ismi yazılarak (Görebildiklerinin altında numara veya benzeri isimlendirmeler olması lazım) ve aratılarakta bulunabilir.

    Crystal Eye webcam arabiriminde ayarlardan dosyaların kaydedileceği klasörü kendinde ayarlayabilir, seçebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sevindim.. Başarırsın merak etme. Kendine iyi bak :) @ebruli temmuz 7 yıl önce
    • Çoook teşekkürler evet belgelerimde videolardaymış :) akşamdan beri arıyorum :) kendi klasorünü ayarlasam daha iyi olacak ama bakalım başarabilecekmiyim :) @temmuz mat7 7 yıl önce