CS:GO %100 CPU kullanım sorunu

CS GO OYNARKEN ALT+TAB YAPINCA ARKA PLANA GEÇİNCE GENEL OLARAK YAVAŞLIYOR PC VE DC DE SES KESİLMELERİ OLUYOR VE BU BENİ RAHATSIZ EDİYOR YARDIM LÜTFEN

sarmoli sarmoli (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    1.Çözüm:

    Bilgisayarında temiz ön yükleme yap ve bilgisayarını yeniden başlat.

    Windows 10 temiz önyükleme nasıl yapılır?

    2.Çözüm:

    Ekran kartının güncel olup olmadığını kontrol et ve güncel değil ise güncelle

    NVIDIA ekran kartı güncelleme - En Kolay Yöntem 2019

    AMD ekran kartı güncelleme nasıl yapılır?

    3.Çözüm:

    Bilgisayarında virüs tara ve çıkan virüsleri temizle.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? - 2019

    HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Oyun çalışmaya devam ediyor çünkü. Takılmaların olması da sistemin yetersiz geldiğindendir. Genel olarak bu tür oyunlar sistemi çok zorlarlar. CPU kullanımları fazla olur. Oyun oynarken başka işlem yapabilmen için çok güçlü bir sisteme sahip olman gerekir.

      hakan hakan (15394)
      4 yıl önce cevaplandı

        Sistemin yetmiyorsa bunun olması normaldir sistem özelliklerini söyle.

        infinity infinity (402)