CS:GO "bağlantı kesildi konsol daha fazla bilgiyi gösterebilir" hatası

ARKADAŞLAR REKABETÇİYE GİRİYORUM 6. ELDE FALAN Bİ ANDA OYUNDAKİ KARAKTERLER DONUYOR VE MENÜYE ATIYOR CSGO BAĞLANTI KESİLDİ KONSOL DAHA FAZLA BİLGİYİ GÖSTEREBİLİR DİYOR NOLUR YARDIM EDİN GOOGLEDE ARAŞTIRDIM BULAMADIM SİZLERE SORMAK İSTEDİM :(

obito300 obito300 (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunu çözebildiniz mi ? bende aynı hatayı alıyorum ve çözümü internette yok.

    kullanici806537 kullanici806537 (1)