CS GO ÇALIŞMAYI DURDURDU HATASI

merhaba. amd ekran kartına sahibim oyunlarda daha fazla fps almak için amd catalyst control center programından youtubeda gördüğüm bazı ayarları yaptım oyuna girdim rekabetci maç atıcaktım maça giriş kısmındaki bölüme geldiğinde o çubuk biraz ilerliyor kaynaklar başlatılıyor kısmına geldiğinde csgo.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.Oyunu sildim tekrar yükledim,dostaları doğruladım fakat hala aynı.amd catalyst programını kaldırdım tekrar sildim oyunu yükledim sorun hala devam ediyor.Lütfen yardımcı olun

efeoztas06 efeoztas06 (6)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistem problemler öncesi bir zamana geri alınır:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sorun çözüldü teşekkürler peki amd ekran kartı ayarlarından daha fazla fps almak için hangi ayarları yapmak gerekir efeoztas06 6 yıl önce
    • Geçmiş olsun. Ben oyunlardan pek anlamam ama oyun performansları genel olarak grafik kartı performansına bağlıdır. Yani "ne kadar ekmek, o kadar köfte".. Maalesef bu böyledir ama belki bazı ayar ve müdahalelerle nispeten performans artışları elde edilebilir. Bunu yeni bir başlık ile yeni konu açarak sorabilirsin ve öyle yapmalısın. Eğer mümkünse o konu altında izah edenler olacaktir. Oyunlara düşkün olanlar bunları bilebilirler @efeoztas06 temmuz 6 yıl önce