CS:GO çalıştırıyorum oyun açılmıyor yanıt vermiyor

MERHABA BU SORUNU 2 GÜNDÜR YAŞIYORUM ONLARCA FORUM GEZDİM FAKAT OLMUYOR OLAY ŞÖYLE STEAM KÜTÜPHANEDEN CS GGO SEÇİP ÇALIŞTIR DEDİM ÇALIŞIYOR DEDİ BEKLEDİM BEKLEDİM YANIT VERMEDİ ÇILDIRMAK ÜZEREYİM LÜTFEN AMA LÜTFEN CEVAP VERİN

alperenerdal004 alperenerdal004 (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    5 Aralık'da Battle Royale modu çıktığı için sorun bende de oldu, herkes şikayetçi herhalde. Steam tartışma merkezi'nde gördüm, biri yazmış "Oyun intel core 3i olanlarda çalışmıyor" diye yazmış. Yeni güncelleştirmeyi beklemeniz gerekiyor, mod yeni olduğu için böyle hatalar meydana gelebiliyor.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ekran kartı AMD & Intel olanlarda bu sorun oluyordu, bende bu sorun olmadığı için internette araştırma yapmadım ama gördüğüm kadarıyla güncelleme getirip öyle düzeltecekler yoksa bunun çaresi yok ayrıca 2 arkadaşımdada aynı sorun vardı onlarda çözemiyolar direkt kapanıyormuş oyun.

      infinity infinity (402)