CS:GO DLL Hatası

iplCreateScene yordam giriş noktası, phonon.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı

Hatası Alıyorum

Acil Yardım Gerekli Counter Strike Global Offensive Oynayacaktım Bu Hatayı VerdiCS:GO DLL Hatası (HELP ME)

sessizhackerwt sessizhackerwt (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hatanın sebebi phonon.dll dosyasının bozuk veya bilgisayarda bulunmamasından kaynaklı.

    phonon.dll dosyasını indirip bilgisayar - Yerel Disk (C) - windows - System32, (64 bit ise SysWOW64) klasörünün içine atıp tekrar çalıştırmayı dene. Eğer olmaz ise farklı bir kaç siteden phonon.dll dosyasını indirip onları atarak dene nedenini sorcak olursan bazen sitedeki dll dosyaları da bozuk olduğundan dolayı dll dosyasını atsan bile hata ile karşılaşabiliyosun.

    Sorun çözülmez ise buraya yazarsan yine yardımcı olmaya çalışırım.

    ardahd ardahd (631)