Cs Go Donma Sorunu

Hocalarım Bu gün Cs Go indirdim Gerekli Ayarlamaları yaptım Bir maça girdim ama maça girdiğimde Ya sunucu verileri alınıyor yada Oyuna girdiğimde takım seçme ekranında takımı seçtikten sonra oyunun ekranı donuyordu ama arkadan yürüme ve silah sıkma sesi geliyordu 3 ay önce böyle bi hata yoktu

Sistem Özellikleri

Ram:4gb Ddr4

İşlemci: i3-6100

Ekran kartı:Intel HD Graphics 530

alibaran21 alibaran21 (25)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ekran gidiyor, ancak sesler gelmeye devam ediyor ? 🤔

    HDTune bad sector, sağlık testi yap.

    CS:GO şuan için pek stabil değil. Klasik çözüm olacak ama oyunu silip tekrar yükleyin ve oyunun başlatma seçeneklerine şu kodları yazın;

    -novid
    -high
    -nod3d9ex1

    Sisteminle CS:GO'yu pek stabil oyanayamazsın. Ortalama 45 - 50 FPS arasında değer alırsın. 4 GB RAM ile drop yersin, yani longtan adamları vuracaksın şak drop girer vuramazsın, sinirlenirsin.

    Intel HD Graphics driver'ını güncelle.
    Windowsu güncelleyin.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Verdiğiniz kodlardan 3. sü oldu teşekürler alibaran21 3 yıl önce
    • Rica ederim. Eğer ihtiyacın olursa CS:GO fps arttırma diye konu açtım orada ki yöntemleri uygulayarak FPS'ini az da olsa arttırabilirsin hydra 3 yıl önce