CS:GO Fatal error hatası nasıl çözülür? CS:GO Fatal error hatası alıyorum, ne yapmalıyım?

CS:GO Fatal error hatası nasıl çözülür?

CS:GO Fatal error hatası alıyorum, ne yapmalıyım?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CS:GO Fatal error hatası nasıl çözülür?

    Genel olarak bu hatanın herhangi bir net çözümü bulunmamakta. Sırayla aşağıdaki adımları deneyin.

    1-) Steam'i yeniden başlatarak deneyin.

    2-) Steam hesabınızdan çıkış yapıp tekrar girerek deneyin.

    3-) Sistemi yeniden başlatın.

    4-) Steam güncelleştirmelerini denetleyin:

    5-) Oyun dosyalarını doğrulayın:

    Steam > Kütüphane > CS:GO sağ tık > Özellikler

    6-) Bin dosyasını silip tekrar oyun dosyalarını doğrulayın:

    Oyunun kurulu olduğu klasöre girip bin dosyasını silip oyun dosyalarını doğrulayın.

    7-) Modemi kapat aç yapın.

    8-) Son olarak yukarıdaki çözümler işe yaramazsa oyunu silip tekrar yükleyin.

    9-) Oyunla birlikte Steam'i de silip tekrar yükleyin.

    hydra hydra (3800)