CS:GO FPS Sorunu

Önceden sürekli sabit 60 fps oynayabiliyordum.Şimdi oyuna giriyorum yarım saat oynamadan fps 15 e düşüyor. Bu sorunu çok öncedende yaşıyodum düzelmişti. Şimdi bunu düzeltmek için ne yapabilirim? (fps 15 e düştükten sonra oyundan çıkıyorum 15 dk sonra tekrar giriyorum yine 60 fps ama daha kısa sürüyor 60 fps kalma süresi)

Sanırsam diğer oyunlardada fps düşmesi oluyor yarım saatten sonra. Lütfen yardımcı olun 1 aydır bu sorun beni bunalttı..

kaynak74 kaynak74 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternet hızın kotayı aştığında 3 mpbs'ye düşüyorsa bu etkiliyodur

    bcaggul bcaggul (117)