CS:GO için ekran kartı ve işlemci önerisi?

CS:GO için uygun ekran kartı ve işlemci önerebilir misiniz?

RAM: 2GB

2.00Ghz

windows xp pro service pack 3

32-bit

bozce33 bozce33 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    CS Go için min ekran kartı gereksinimi:  RAM 256 MB, DirectX 9 ve Pixel Shader 3.0 uyumlu ekran kartı. Yani piayasadaki tüm ekran kartları bu özelliklere fazlasıyla sahip. Ama senin sistemin oldukça eski olmalı. Bu sebepten ikinci el bir kart bulman gerekir.  Anakart modelini yazarsan belki ikinci el bir ekran kartı bulup önerebiliriz.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

      2 GB Ram ile oynayamazsın Minimum 4 GB DDR3 gereklidir 4 GB DDR2 ile denenmiş ancak FPS Çok düşük olmuştur.1 GB 64 Bit yeterli olur ancak sana doğru bir performans sağlamaz 1 GB 128 Bit ile bile zor oynanıyor.
      Anakartını bilmeden sana işlemci öneremeyiz anakartının modelini yaz.
      @hakan ın verdiği 256 MB Ekran Kartı minimum sistem gereksiniminde yazıyor ancak 256 MB ile şu an bu oyunu oynayamazsın 1 GB ile zor oynanıyor.

      infinity infinity (402)