cs go kaldırır mı?

Intel(R) Core(TM) Duo CPU E7300

3072mb RAM

32 bit 60 hz

Radeon X1300/X1550 series

ayrılmış video belleği 512 mb

sistem bu cs;go kaldırır mı arkadaşalr???

ydysn ydysn (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    minimum sistem gereksinimleri:

    • MİNİMUM:
      • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
      • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
      • Bellek: 2 GB RAM
      • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
      • DirectX: Sürüm 9.0c
      • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
      • ( Kaynak : Steam )

    Kaldırır ama kasmalar olabilir

    hsyn01 hsyn01 (52)
    3 yıl önce cevaplandı

      düşük ayarlarda kasabilir ama bellide olmaz denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum

      bilalsahn0 bilalsahn0 (3)
      3 yıl önce cevaplandı

        Açar, ancak zevk verirmi bilemem. Ben olsam oynamazdım, RAM zaten düşük, işlemci yetersiz, ekran kartı da aynı şekilde. 10 - 20 FPS alınabilir ayarlar en düşükte. Bir dene zaten ücretsiz oyun.

        hydra hydra (3800)