cs go ms sorunum var

ben 2 haftadan beri bunu düzeltmeye çalışıyorum bilgisayarımın özellikler:rtx2060 intel core i5 9400f 16gb ram

ve internetim 70 ping bir tek cs go da ışşınlanıyorum adam önümdeyken vuramıyorum ms:30.758 oluyo normalde 0.020 olması gerekirken

mesela rocket league böyle bişey yok oyun akıyo cs go yu sildim tekrar yükledim 2 sefer hala oluyo

not:pcim güncel ısınma sorunu yok internetim kabloyla bağlı pc daha yeni alındı internet değiştirdim gene oluyo oyunla alakalı youtubeden baktım sorunun çözümünü buldum yaptım gene düzelmedi

kullanici730819 kullanici730819 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Rekabetçide mi oluyor, yoksa ölüm maçı, basit eğlence gibi modlarda mı oluyor? Oyundayken MSI Afterburner ile sıcaklıklara bakar mısın? Yalnız MSI Afterburner çalışmayacaktır, çalışması için başlatma kodlarına şu kodu yaz;

    • -allow_third_party_software

    Bunu yazdıktan sonra MSI Afterburner çalışacak. Sıcaklıklara bak.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      hepisnde oluyo basit eğlencede ölüm de bütün oyun modlarında bitek yoldaşda az oluyor

      foto atamıyorum söyliyim derceyi 53 dercenin bi üstünde mV var oda 0

      sol taraf:1365mhz

      sol taraf aşşası:7000mhz

      başka bişey varsa soyleyebilirsiniz

      kullanici730819 kullanici730819 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Başka online oyunlarda oluyor mu? İnternet ile alakalı bu durum. Diğer oyunlarda olmasa da internetle de alakalı olabilir. hydra 3 yıl önce
      • diğer oyunlarda hiç olmuyor kullanici730819 3 yıl önce