CS:GO Nvidia FreeStyle çalışmama sorunu (ÇÖZÜM)

ALT + F3 yapıyorum FreeStyle ( Oyun Filtresi ) çalışmıyor aşağıda ki hatayı veriyor, ne yapmam lazım ?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle oyundan çıkalım.

    Steam Kütüphanemize giriyoruz.

    CS:GO'ya sağ tıklayıp özellikler diyoruz.

    Açılan Ekran'da " BAŞLATMA SEÇENEKLERİNİ AYARLA... " kısmına tıklıyoruz.

    Ve Başlangıç kodu olarak " -untrusted " yazıyoruz. Bu kodu yazdıktan sonra sorununuz düzelecek ve FreeStyle kullanabileceksiniz. Yalnız bu kodu girdikten sonra güven faktörünüz düşecek karşıya güven faktörü düşük olan adamlar gelecek, ancak bu sorunun çözümü bu şekilde untrusted kodunu girmeliyiz.

    hydra hydra (3800)