CS:GO Sistem gereksinimleri nedir?

CS;GO Sistem gereksinimleri?
Sistemim CSGO Kaldırırmı?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternette araştırma yaptım, herkes Yanlış bilgi veriyor CSGO Sistem gereksinimleri için, birisi yazmış minimum 1 GB Ram diğeri yazmış 2 GB Ram ile çok rahat oynar buna açıklık getirmek istedim:

    CS;GO Asıl sistem gereksinimleri:

    Minimum:

    4 GB DDR3 ( DDR2'de azda olsa 30 FPS alınabilir )
    1 GB Ekran kartı ( Oyun işlemci ağırlıklı bir oyun olduğu için )
    İntel core i3 330m
    15 GB HDD

    Açıklayayım ben deneme amaçlı 2 GB DDR2 1 GB Ekran kartı, intel pentium  ile oyunu açtım, Ayarlar falan herşey düşükte ( çözünürlükte dahil ). ana menüde 60 FPS, oyuna girdim oyun 40 fps in yukarısına çıkmıyor, Genelde 10,25 FPS, 35, 40 FPS'e nadir çıkıyor. Kendi sitesinde 2 GB ram yazıyor Fakat 2 GB ramde bu oyun oynanmaz, Yukardaki minimum sistem gereksinimleri ile oyundan keyif alabilirsiniz, Oyun işlemci ağırlıklı işlemciniz iyi olsun yeter ( iyi dediğim 8. nesil olmasına gerek yok ) 3. nesil veya 2. nesil intel işlemci ile rahat oynanabilir ( rahat dediğim 40 - 50 FPS )

    nvidiagtx nvidiagtx (690)