CS:GO sunucusu açmak istiyorum

Arkadaşlar SiberDC.com dan bir sunucu açmak istiyorum, ben hiç sunucu kurmadım bakıyorum, 3 aylık 15 TL, Ram seçme falan var şimdi kaç gb ram seçsem ?

2 GB DDR3, 30 TL
25 GB Disk Alanı SSD : 30 TL
Cpu Sayısı : 2 : 30 TL

Toplam 105 TL, 3 aylık bu uygunmu

Amacım reklam yapmak değil!, ve Bu SiberDC.com güvenilirmi ?

infinity infinity (402)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bence fiyatı güzel. Geçen ay SiberDC den MTA satın aldım. MTA sunucuları sorunsuz. CS sunucuları da muhtemelen öyledir. Ayrıca destekleri de gayet hızlı. Ben sorun yaşamadım kaliteli hizmet veriyorlar ve fiyatları da güzel. Tanımam etmem adamları ama soran olursa tavsiye ediyorum.

    muratali530 muratali530 (11)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Tamam sağolun. :) infinity 5 yıl önce

    Fiyat uygun gibi ama siteye dair herhangi bilgim yok bu yüzden net bir şey söylemem yanlış olur. Daha önce bu konuda hiç tecrübem olmadı.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      SiberDC hakkında nette çok az bir bilgi var.  Diğer sorunu da gördüm orada da Rabisu şirketini sormuşsun.

      Şimdi bu firmalar / ya da siteler tanınan bilinen firmalar değil. Bu sebepten sunucu alacaksan kısa süreli al. 1 ay gibi mesela. Eğer memnun kalırsan uzatırsın kalmazsan diğer firmaya geçersin.  Sunucu konusu çoğu zaman sıkıntılı oluyor. SiberDC'yi kullanan biri çok memnun olabilir bir başkası nefret ediyor olabilir. Burada destek ön plana çıkıyor. Sorun yaşadığında destek alabiliyor musun? Sorununu çözüyorlar mı? Bunu da ancak dediğim gibi 1 ay gibi bir sürelik sunucu kiralayarak görebilirsin.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

      • peki ininal kart ile ödeyeceğim, ödediğim paranın fazlasını çekerlerse o zaman ne olacak ? infinity 5 yıl önce
      • bi sıkıntı çıkmazmı infinity 5 yıl önce
      • bu tür şeylerde çok huzursuz olyorm. infinity 5 yıl önce
      • @infinity bu tür sorun yaşamazsın. Fazla çekmezler. Sadece destekle ilgili sorun yaşayabilirsin. murat 5 yıl önce