CS:GO VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nedir?

VAC oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

VAC nedir?

VAC ban nedir?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    VAC Oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nedir?

    VAC Oyun oturumununz doğrulayamadığı zaman meydana gelen bir hata, çözümü basit.

    VAC Oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası nasıl çözülür?

    Aşağıda çözüm yolları gösterilmiştir.

    1 - ) Oyunu Yeniden başlatmayı deneyin.

    2 - ) Steam'i kapatıp açmayı deneyin.

    3 - ) Oyun dosya bütünlüğünü doğrulamayı deneyin.

    4 - ) Arka planda CCLeaner gibi üçüncü parti uygulamalar açıksa kapatıp tekrar deneyin.

    5 - ) Sistemi yeniden başlatmayı deneyin.

    6 - ) Modem'i kapatıp açmayı deneyin.

    7 - ) Modem'i fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyin.

    8 - ) Eğer oyuna " -allow_third_party_software " başlatma kodu ile giriyorsanız kodu kaldırarak deneyin.

    VAC nedir?

    VAC, CS:GO'nun " sözde " Anti-Cheat sistemi. VALVE'ın geliştirdiği oyunlarda VAC bulunmaktadır. Pek faydası olmasada sonuçta bir Anti-Cheat.

    VAC ban nedir?

    VAC ban, Valve Anti-Cheat sayesinde CS:GO'nun oyun dosyalarında meydana gelen değişiklikleri tespit edip oyun sunucularından kalıcı olarak yasaklanma almanıza sebep olan bir ban türü. Oyuna enjekte edilmiş .dll dosyaları da VAC ban'a sebep olur. Anti-Cheat'in Hata yapma olasılığı %0.000001'dir. Hiçbir şekilde ban'ın açılmasını sağlayamazsınız, Steam destek ban'ı kaldırmaz, ticket'lar a da cevap vermezler.

    hydra hydra (3800)