CS:GO'ya tıklayınca 15400 mb yükle yazıyor

Arkadaşlar sabah csgo oynadım akşam geldigimde oyuna tıkladım ve tıkladığım an csgo yüklemek üzeresiniz diyor oyunu steamdan aldım steam klasörüne baktım csgo yüklü ama açtığımda yükleyin yazıyor

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Güncelleme gelmiş olabilir mi? Belki onu yapmanı istiyordur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Oyunun Dosyalarını Kontorlunu yap cs go üzerin özellikler diyip dosya bölümüne girip dosyaların bütünlügünü kontrol et...

      krsn krsn (233)
      6 yıl önce cevaplandı

        Muhtemelen Güncelleme gelmiştir. banada bende yüklemek zorunda kaldım

        nvidiagtx nvidiagtx (690)