csgo 4:3 sorunu

Arkadaşlar benim bir sorunum var , CS:GO'da 4:3 oynamak istiyorum ama NVİDİA buna izin vermiyor.NVİDİA'da girdiğimde “Masaüstü Boyutunu Ve Konumunu Ayarla“ diye bir yer var.Oraya giriyorum ve En boy oranı yazan yer aslında Tam Ekran olmak zorundaymış 4:3 oynamak için,Tam Ekrana basıyorum seçmiyor kilitlenmiş bunun çözümü var mı? Varsa nedir?

SORUN:BLACKBARS

cruel1 cruel1 (1)
10 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Grafik sürücünü güncelle. Veya eski bir sürüme döndür. Nvidia Denetim masasını kaldırıp tekrar yükle. Veya DDU ile komple driverı silip Geforce Experience ile tekrar yükle.

    hydra hydra (3800)
    10 ay önce cevaplandı