csgo.exe - Bozuk görüntü hatasının çözümü nedir?

csgo.exe - Bozuk görüntü hatasının çözümü nedir? Hata şu: C:\windows\system32\d3dx9_43.dll programı üzerinde çalışmak üzere tasarlanmadı veya hata içeriyor. Program özgün yükleme medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize veya yazılım satıcısına başvurun. Hata kodu 0xc000012f

kullanici333445 kullanici333445 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    d3dx9_43.dll

    Verdiğim linkten 32 bitse 32 bit'i 64 Bitse 64 Bit olan versiyonunu indir ve dosyayı

    C:\Wındows\System32'ye dosyayı at.

    Edit : https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35 bunu indir.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

      2 tane aynı dosya vamış zaten diyo ne yapiyim

      kullanici333445 kullanici333445 (1)
      4 yıl önce cevaplandı

      csgo.exe - Bozuk görüntü hatasının çözümü için şunu dener misin?

      1. Windows ve R tuşlarına bas. Çalıştır penceresi karşına gelir.
      2. Buraya şunu yaz ve enter tuşuna bas: %systemroot%\system32
      3. Bu komut  system32 klasörünü açar. Burada şu dosyayı bul ve sil: d3dx9_43.dll
      4. Daha sonra şu linke git: https://www.microsoft.com/en-us/Download/confirmation.aspx?id=35
      5. Buradan Direcx kurulum dosyasını indir ve kurulumu gerçekleştir.
      alattin alattin (16999)
      4 yıl önce cevaplandı

      • bidaha csgo filan oynamıcam allah belasını versin olmuyo kardeşim olmuyo olmuyo yeter artık allah belasını versin bu pc nin kullanici333445 4 yıl önce
      • çıkmıyo o dosya 43 kullanici333445 4 yıl önce
      • 43 çıkmıyo kullanici333445 4 yıl önce
      • tamam çıktı yaptım yine olmadı kullanici333445 4 yıl önce
      • yemin ediyorum pcyi kırcam kullanici333445 4 yıl önce