Csgo.exe Çalışmayı Durdurdu Hatası

Oyuna giriş yaptıktan sonra,oyun modlarına girerken aşağıdaki hatayı alıyorum.Çözümü nedir ?

ahmetsamil ahmetsamil (268)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çözüm 1

    1. Steam Kütüphanemize giriyoruz.
    2. Oyuna sağ tıklayıp özellikler diyoruz.
    3. Yerel Dosyalar kısmına gelip,''Oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula''tuşuna basıyoruz.

    Bu çözüm faydalı olmadıysa aşağıdakini de uygulayabilirsiniz.

    Çözüm 2

    1. Oyunumuza giriş yapıyoruz.
    2. Sağ üstten Seçenekler butonuna tıklıyoruz.
    3. Görüntü ayarlarına tıklıyoruz.
    4. Çoklu CPU kullanımı eğer Etkin ise bunu Devre Dışı yapıyoruz.
    5. Uygulayıp kapatıyoruz.

    Eğer bunların hiç birisi sorunu çözmenize yardımcı olmazsa,özelden mesaj atabilirsiniz.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)