CSGO Oynarken Birden Bilgisayar Donup Kalıyor

Merhabalar,

Uzun zamandır bu sıkıntıyı yaşıyorum.

Bilgisayarı temizlettim, macun yenilettim malasefki CSGO, Valorant oynarken bilgisayar donup kalıyor.

PES 2021 oynarken böyle bir sıkıntı ile karşılaşmıyorum fakat nedense CSGO oynuyorum tak bilgisayar gidiyor.

Sizce sorun nedir çözümü nedir?

emreysylrt emreysylrt (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemde kaç disk var? Oyunlar hangi diske kurulu?

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

    • C: VAR D: var. İkisinede taşıdım oyunları ikisinde de aynı oluyor., emreysylrt 1 yıl önce
    • sistem özellikleri nedir tam özellikleri psu su anakart vs @emreysylrt hydra 1 yıl önce
    • intel i5 6200u - 8gb ram - amd radeon r5 m430 - laptop kullanıyorum diğer bilgilere nasıl ulaşabilirim emreysylrt 1 yıl önce