CSS Yardım lazım!

Resimdeki olayı yapmak istiyorum ama yapamadım, yardımcı olabilir misiniz ?

seydibsrn seydibsrn (24)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıda kodları bulabilirsin. İkon olarak fontawesome kullandım. Biraz da efektif oldu.
    codepen.io/kipcakbegi/pen/dXKyOo

    esty esty (-48)
    7 yıl önce cevaplandı

    • height ve width değerlerini yükseltince sıralama alt alta kayıyor onu nasıl yapabilirim ? seydibsrn 7 yıl önce
    • Eğer span nesnesinin yükseklik ve genişliğe ile oynarsınız #menu nesnesinin yükseklik ve genişliğini ona göre ayarlamanız gerekmekte. Span nesnesinin yükseklik ve genişliği 80px ve ek olarak her span nesnesinde margin-right: 2px stili var. Yani toplamda 80px+80px+2px+2px = 164px genişlik var. Margin-right ile oynamayın. Spana verdiğiniz genişliği ve yüksekliği aynı tutun, yükseklik ve genişlik değerlerini 2 ile çarpın ve 4 ekleyin. Sonucu #menu nesnesinin genişliği ve yüksekliği olarak ayarlayın. Yani taşmasının nedeni #menu nesnesinin genişliğinden ötürü. esty 7 yıl önce
    • tamamdır oldu :) seydibsrn 7 yıl önce
    • Önemli Değil her zaman bekleriz. esty 7 yıl önce